درباره ما

درباره ما

شرکت جاوید صنعت افزار توسط تعدادی از مهندسین با دانش و با پیش زمینه طراحی، ساخت و تولید تجهیزات ورزشی حرفه ای، با هدف ایجاد اشتغال و جلوگیری از خروج ارز و ورود دستگاههای مشابه از خارج به داخل تاسیس شده است. این مجموعه به لطف خدا و پشتکار مدیران و کارگران دلسوز و با فعالیت خود توانسته به قسمت زیادی از اهداف خود برسد.

شرکت جاوید صنعت افزار با همکاری مرکز نوآوری و شتاب‌دهی فناوری های ورزشی پژوهشگاه تربیت بدنی اقدام به طراحی، ساخت و تولید دستگاه­های ورزشی می­کند. استفاده از دانش بومی در کنار بهره­گیری از تکنولوژی روز دنیا باعث تولید محصولاتی با کیفیت و قابل رقابت با نمونه­های مشابه خارجی شده است.

گروه صنعتی ورزشی جاوید صنعت افزار برای رقابت با تولیدات خارجی و رسیدن به استانداردهای بین المللی، شرکت های بزرگ اروپایی را الگو قرار داده و در کنار حفظ کیفیت بالا، اقدام به تولید نمونه مشابه داخلی دستگاه­های روز دنیا کرده است.

هدف غایی از تاسیس شرکت، تولید طیف گسترده­ای از دستگاه­های تمرینی ورزش­‌های مختلف، کمک درمانی و توانبخشی است. اولین گام در رسیدن به این مهم طراحی و ساخت اولین دستگاه ایرانی توپ­ شوت­‌کن فوتبال با برند پرشیاگل بوده است. امید است این مجموعه بتواند در ادامه مسیر به پیشرفت ورزش کشور و تولید محصولات باکیفیت داخلی کمک کند.

مشتریان و همکاران ما

فهرست