جلسه تمرین با آقای مهدی ثابتی

در صبحگاه ششم مرداد ماه نود و نه، آقای مهدی ثابتی دروازه بان سابق تیم­های لیگ برتری ابومسلم و تراکتورسازی تبریز که در حال حاضر به عنوان مربی دروازه­ بان­ها فعالیت می­ کنند به همراه آقای حجت صدقی دروازه ­بان حال حاضر تیم گل ریحان البرز یک جلسه تمرینی را با دستگاه پرشیاگل اجرا کردند.

آقای ثابتی از جمله مربیان با دانش حال حاضر ایران هستند که با آشنایی قبلی از دستگاه، چهار برنامه تمرینی را طراحی کرده و با دستگاه پرشیاگل اجرا کردند. در ابتدا تمرین ضربات دوبل، سپس ضربات راه دور ناگهانی، ضربات ایستگاه  و ارسال از جناحین اجرا شد.

نحوه کار کردن آقای ثابتی با دستگاه به شکلی است که گویا سالیان سال با این دستگاه تمرینات دروازه­بانی اجرا می­کنند. پس از هر چنند پرتاب، ویدئویی که در هر تمرین ضبط می­کنند را بررسی می­کند و در دفتر خود نکاتی را یادداشت می­کند. انواع پرتاب­های موجی، سرعتی، پیچشی و چکشی با دستگاه اجرا شد.

در پایان تمرین، آقای حجت صدقی که خسته از تمرین طاقت فرسا با دستگاه بود، ابراز رضایت صد در صدی از کار با دستگاه کرد. همچنین آقای ثابتی به همه مربیان تیم­های ایرانی توصیه کرد که حتما از این دستگاه تولید داخل کشور در تمرینات خود استفاده کنند. متن مصاحبه اختصاصی با آقای ثابتی و صدقی در اخبار دیگر تقدیم حضورتان میگردد.

گالری تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست